Drogi Kandydacie i Kliencie, jestem rekruterem z wiedzę na temat branży finansowej i samych finansów (księgowość, kontroling, bankowość), z której z przyjemnością korzystam na co dzień, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele rekrutacyjne, niezależnie od tego, czy zaczynasz pracę  w finansach, czy jesteś firmą, która potrzebuje pomocy eksperta w znalezieniu najlepszych kandydatów.

O mnie

Co mnie wyróżnia? Posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy jako księgowy. Szlify w tym zawodzie zdobywałem pracując dla znanych marek i instytucji w Polsce i Wielkiej Brytanii takich jak: Oriflame, czy Royal Bank of Scotland. Uwielbiałem każdą minutę mojej pracy w zawodzie.

Doskonale wiem, jak to jest z osobami, które potrzebują dodatkowego wsparcia, aby wyróżnić się w poszukiwaniu pracy, oraz z firmami, które potrzebują pomocy w znalezieniu odpowiedniego kandydata spośród dziesiątek kandydatów.

Zawsze byłem optymistą i chętnie pomagałem innym, dlatego podjąłem decyzję o dołączeniu do branży rekrutacyjnej by oferować swoje wiedzę i wspierać pracodawców w rekrutacji na stanowiska finansowe.

Mamy wspólny cel. Zależy nam na połączenie najlepszych kandydatów tzw. Top Talentów z  idealnymi rolami zawodowymi, oraz  pozostawianie firm i  pracowników  którzy do nich dołączą w lepszym miejscu niż byli w momencie rozpoczęcia naszej współpracy. Pomagam obu stronom w zatrudnianiu odpowiednich pracowników w krótkim okresie czasu i przy minimalnym stresie.

Dlaczego miałbyś ze mną pracować? Moja niezwykła, ale cenna droga do rekrutacji.

Nie często w Polsce spotyka się rekrutera z branży finansowej, która ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w tym sektorze, dlatego uważam, że wyróżniam się na tle konkurencji.

Dorastając, zawsze chciałem być księgowym i ciężko pracowałem, aby spełnić to pragnienie. Zapewniłem sobie wspaniałą karierę w finansach, podczas której osiem lat spędziłem  pracując w  finansach i bankowości w Wielkiej Brytanii. W tym czasie jeszcze pogłębiałem moją wiedzę i doświadczenie. Ale potem zacząłem się zastanawiać, jak mogę pomóc innym ludziom, którzy chcą dołączyć do branży i dlatego postanowiłem zająć  się rekrutacją.

Każdy z nas chce się rozwijać, spełniać zawodowa, budować swoją karierę, realizować swoje marzenia.

Obecnie w pełni wykorzystuję wiedzę finansowo-rachunkową, oraz znajomość rynku pracy jak i samej branży finansowej, aby pomóc finansistom wyróżnić na tle innych kandydatów.

 Firmom pomagam w znalezieniu  najlepszych pracowników w których wiedzę i kompetencję osobiście wierzę.

Dla kandydatów do pracy: zapewnianiam wsparcia, którego potrzebujesz, aby zapewnić sobie odpowiednią dla Ciebie karierę.

Bądźmy szczerzy, finanse to konkurencyjna branża. Podczas poszukiwania pracy trudno się wyróżnić, ponieważ firmy otrzymują dziesiątki, jeśli nie setki CV na najwyższe stanowiska. Pokonałem tę przeszkodę i mogę podzielić się z Tobą najważniejszymi wskazówkami, jak się wyróżnić i zdobyć wymarzoną pracę.

Jest wiele firm rekrutacyjnych,  ale rzadko kieruje nimi ludzie, którzy mają rzeczywiste doświadczenie w branży. Jestem dość wyjątkowy w branży rekrutacyjnej: dokładnie wiem, czego firmy oczekują od kandydatów na stanowiska finansowe.

Skontaktuj się ze mną, aby w prosty sposób pozbyć się stresu związanego ze znalezieniem pracy w branży finansowej. Z przyjemnością będę współpracować z Tobą, aby dopasować Twoje umiejętności do idealnej pozycji.

Firmy finansowe: nie szukaj już eksperta, który pomoże Ci znaleźć najlepszego kandydata

Jeśli jesteś firmą finansową, która potrzebuje pomocy w znalezieniu nowych pracowników, pomogę Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, oraz szybko zidentyfikować idealnego kandydata, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i stanie się wartościowym członkiem Twojego zespołu. Rekomendowany przeze mnie kandydat konsekwentnie będzie realizował powierzone mu  zadania i nigdy Cię nie zawiedzie . Dzięki mojej bogatej bazie najlepszych na rynku kandydatów skrócisz w znaczący sposób proces rekrutacji.

Pracując ze mną unikniesz ryzyka związanego z odrzuceniem przez kandydata Twojej oferty pracy.